Специально организованная деятельность

                        

СПЕЦЫЯЛЬНА АРГАНІЗАВАНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

2023/2024 навучальны год

(рознаўзроставая група № 2)

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

 

(2-3г.)

 

(4-5г.)

1.

 

 

 

2.

 

 

ДЗІЦЯ І ПРЫРОДА/ МАСТАЦКАЯ ЛІТАРАТУРА

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (МАЛЯВАННЕ/ЛЕПКА)

 

09.20. – 09.30.

 

 

09.30. – 10.15.

 

10.15. – 10.25.

ДЗІЦЯ І ПРЫРОДА

 

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (МАЛЯВАННЕ/ЛЕПКА)

09.40. - 10.00.

 

 

10.00. – 10.15.

 

10.15. – 10.35.

 

 

АЎТОРАК

 

1.

 

 

2.

РАЗВІЦЦЁ МАЎЛЕННЯ І КУЛЬТУРА МАЎЛЕНЧЫХ ЗНОСІН

 

 

 

09.20. – 09.30.

 

 

 

 

 

РАЗВІЦЦЁ МАЎЛЕННЯ І КУЛЬТУРА МАЎЛЕНЧЫХ ЗНОСІН

 

ПЕРАПЫНАК

 

МАСТАЦКАЯ ЛІТАРАТУРА

09.40. -  10.00.

 

 

 

10.00. – 10.15.

 

 

 10.15. – 10.35.

 

СЕРАДА

 

1.

   

 

    2.

   

 

 

ЭЛЕМЕНТАРНЫЯ МАТЭМАТЫЧНЫЯ ЎЯЎЛЕННІ

 

09.20. – 09.30.

 

 

 

 

ЭЛЕМЕНТАРНЫЯ МАТЭМАТЫЧНЫЯ ЎЯЎЛЕННІ

 

ПЕРАПЫНАК

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

09.40. -  10.00.

 

 

 

10.00. – 10.15.

 

  10.15. – 10.35.

 

ЧАЦВЕР

 

1.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (КАНСТРУЯВАННЕ/ АПЛІКАЦЫЯ)

 

 

 

 

 

 

 

10.15. – 10.25.

РАЗВИТИЕ РЕЧИ И КУЛЬТУРА РЕЧЕВОГО ОБЩЕНИЯ

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (КАНСТРУЯВАННЕ/ АПЛІКАЦЫЯ)

09.40. - 10.00.

 

 

 

10.00. – 10.15.

 

  10.15. – 10.35.

 

 

ПЯТНІЦА

 

1.

 

 

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

 

09.20. – 09.30.

 

 

 

 

 

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

 

09.40. -  10.00.

 

 

 

               

 

                    СПЕЦЫЯЛЬНА АРГАНІЗАВАНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ                            

 

(рознаўзроставая група № 1)

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

1.

 

 

2.

 

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (ЛЕПКА/МАЛЯВАННЕ)

09.25. – 09.40.

 

09.40. – 09.55.

 

09.55. – 10.10.

 

 

АЎТОРАК

 

1.

 

 

 

 

ЭЛЕМЕНТАРНЫЯ МАТЭМАТЫЧНЫЯ ЎЯЎЛЕННІ

 

 

09.25. – 09.40.

 

 

 

 

 

СЕРАДА

 

1.

   

 

 

   2.

 

  

РАЗВІЦЦЁ МАЎЛЕННЯ І КУЛЬТУРА МАЎЛЕНЧЫХ ЗНОСІН

 

ПЕРАПЫНАК

 

 

 

 

 

МАСТАЦКАЯ ЛІТАРАТУРА (0,5)

 

09.25. – 09.40.

 

09.40. – 09.55.

 

09.55. – 10.10.

 

 

 

ЧАЦВЕР

 

1.

 

 

 

 

ДЗІЦЯ І ПРЫРОДА (0,5)

 

 

09.25. – 09.40.

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

 

1.

 

2.

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (АПЛІКАЦЫЯ/КАНСТРУЯВАННЕ)

 

 

09.25. – 09.40.

 

 

 

СПЕЦЫЯЛЬНА АРГАНІЗАВАНАЯ ДЗЕЙНАСЦЬ

(група № 3) 

 

ПАНЯДЗЕЛАК

(4-5г.)

 

 

 

(6-7)

 

1.

 

2.

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

 

 

09.25. – 09.45.

 

 

 

 

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

ПЕРАПЫНАК

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

 

09.25. – 09.55.

 

09.55. – 10.05.

10.05. – 10.35.

 

 

АЎТОРАК

 

 

 

1.

 

 

 

2.

 

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (ЛЕПКА/МАЛЯВАННЕ)

 

ПЕРАПЫНАК

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

09.25. – 09.45.

 

 

09.45. – 10.05.

 

10.05. – 10.25.

 

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (ЛЕПКА/МАЛЯВАННЕ)

 

09.25. – 09.55.

 

 

09.55. – 10.05.

 

10.05. – 10.35.

 

 

 

СЕРАДА

 

 

 

1.

 

2.

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

 

09.25. – 09.45.

 

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

ПЕРАПЫНАК

 

ДЗІЦЯ І ГРАМАДСТВА

 

09.25. – 09.55.

 

 

09.55. – 10.05.

 

10.05. – 10.35.

 

 

ЧАЦВЕР

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

2.

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

 

ПЕРАПЫНАК

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (КАНСТРУЯВАННЕ/АПЛІКАЦЫЯ)

 

09.25. – 09.45.

 

 

 

09.45. – 10.05.

 

 

10.05. – 10.25.

 

ВЫЯЎЛЕНЧАЕ МАСТАЦТВА (КАНСТРУЯВАННЕ/АПЛІКАЦЫЯ)

ПЕРАПЫНАК

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

09.25. – 09.55.

 

 

 

09.55. – 10.05.

 

10.05. – 10.35

 

ПЯТНІЦА

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

ЗАНЯТКІ З НАСТАЎНІКАМ-ДЭФЕКТОЛАГАМ

 

ПЕРАПЫНАК

 

ДЗІЦЯ І ПРЫРОДА

 

09.25. – 09.45.

 

 

09.45. – 10.05.

 

10.05. – 10.25.

 

 

ДЗІЦЯ І ПРЫРОДА

 

 

 

 

09.25. – 09.55.

 

поделиться в: